Про Нас

Код фінансової установи по ЄДРПОУ:

41261901


Відомості про власників істотної участі ( у тому числі осіб, які здійснюють контроль за фінансовою установою):

а) відомості про учасників (засновників, акціонерів) фінансової установи, які володіють часткою ( паєм, пакетом акцій), що становить не менш як 10 відсотків статутного капіталу фінансової установи:

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "В.Е.Д."

Код ЄДРПОУ засновника: 41256577

Адреса засновника: 57214, Миколаївська обл., Вітовський район, село Мішково-Погорілове, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 29, кімната 1 , що володіє часткою в статутному капіталі фінансової установи у розмірі 100%.

б) відомості про юридичних або фізичних осіб, які здійснюють контроль за юридичними особами - учасниками ( засновниками, акціонерами) фінансової установи ( які володіють часткою ( паєм, пакетом акцій), що становить не менш як 10 відсотків статутного капіталу фінансової установи):

- КРИНИЦЬКИЙ АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, 23.10.1980 року народження, місце проживання: УКРАЇНА, 54052, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., МІСТО МИКОЛАЇВ, ПРОВУЛОК ПІОНЕРСЬКИЙ, БУДИНОК 102

- ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ФІНАНСОВИЙ ПАРТНЕР" Код ЄДРПОУ засновника: 35511167, місцезнаходження: 01015, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 46/2 ЛІТЕРА А.

в) відомості про кінцевого бінефіцеарного власника юридичної особи:

- КРИНИЦЬКИЙ АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, 23.10.1980 року народження, місце проживання: УКРАЇНА, 54052, МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛ., МІСТО МИКОЛАЇВ, ПРОВУЛОК ПІОНЕРСЬКИЙ, БУДИНОК 102

Відомості про склад наглядової ради та виконавчого органу фінансової установи:

НАГЛЯДОВА РАДА в фінансовій установі не утворювалася (законодавством обов'язкове утворення наглядової ради не вимагається).

Виконавчим органом фінансової установи є Директор - Луців Марина Сергіївна з 16.04.2019 р.

Луців Марина Сергіївна не володіє частками статутного капіталу фінансової установи.

Режим робочого часу фінансової установи: робочі дні: з понеділка по п'ятницю за виключенням державних свят.

Робочі години : з 9 год.00 хв. до 18 год. 00 хв. кожного робочого дня.

Години перерви: обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв. кожного робочого дня.

Вихідні дні: субота, неділя, державні свята.

ЦІНИ/ТАРИФИ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ:

Ціна (тариф) на надання фінансової послуги становить 20% від суми прав вимоги, що відступається. Комісії та інші платежі відсутні. Фінансова установа розпочне надання фінансових послуг лише після отримання відповідної ліцензії.

Ціна (тариф) на надання грошових послуг у позику, у тому числі на умовах фінансового кредиту, становить до 732% річних від суми кредиту.

Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи: провадження у справі про банкрутство щодо фінансової установи не порушувались, процедури санації до фінансової установи не відкривалися та не застосовувалися.

Рішення про ліквідацію фінансової установи: рішення про ліквідацію фінансовоїх установи не приймалися.

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту та Примірний договір: Правила та Примірний договір

Правила надання фінансових послуг з факторингу та Примірний договір: Правила та Примірний договір